PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Hairtalk extensions

Pasma o szerokości 3 cm idealne dla uzyskania objętości, długości oraz efektów kolorystycznych. Indywidualnie przetworzone włosy zostały wtopione w elastyczną, niewyczuwalną taśmę.

Hairtalk extensions pro

Innowacyjne pasma o szerokości 3 cm z zupełnie niewidoczną, opatentowaną taśmą. hairtalk extensions pro dostępne są w gamie 51 kolorów (również w wersji z odrostem oraz colormelts), co daje nieograniczone możliwości doboru idealnego rozwiązania dla każdej Klientki.

Hairtalk extensions plus

Pasma o szerokości 3 cm, w których włosy zostały ręcznie implantowane w taśmę. hairtalk extensions plus/plus z odrostami zostały stworzone tak, by od nasady imitowały skórę głowy, co pozwala na uzyskanie niezwykle naturalnego efektu przedłużenia lub zagęszczenia fryzury.

Kombinacja pasm hairtalk extensions i hairtalk extensions plus/plus z odrostami jest idealna do użycia w rejonach skroni i korony włosów, szczególnie w przypadku cienkich lub delikatnych włosów.

Colormelts by hairtalk

Najnowsza technologia koloryzacji przy przedłużaniu włosów – colormelts by hairtalk. Uzyskaj efekt ombre bez użycia chemii fryzjerskiej. Rozpoczynając od naturalnego odcienia, colormelts stopniowo przechodzą w drugi i trzeci odcień. Pasma colormelts mają szerokość 4 cm i są idealnym rozwiązaniem dla Klientek chcących uzyskać kolor bez zobowiązań.
Witamy w czasach koloryzacji nie wymagającej użycia chemii.

Hairtalk extensions silver line

Pasma przeznaczone do zagęszczenia lub przedłużenia włosów siwych. Dostępne są wyłącznie w długości 25 cm. Wykonane są w 60% z włosów naturalnych oraz w 40% z włókna odpornego na wysoką temperaturę. hairtalk extensions silver line dostępne są w 6 kolorach i występują wyłącznie w wersji hairtalk extensions pro o szerokości 3 cm. hairtalk extensions silver line można stylizować nie przekraczając temperatury 120°C.
Piękno nie ma wieku.

Hairtalk extensions fun

Pasma o szerokości 3 cm idealne do uzyskania niepowtarzalnych efektów kolorystycznych. Oryginalna mieszanka włosów naturalnych z włóknem odpornym na wysoką temperaturę pozwoliła uzyskać długotrwałe, intensywne kolory pasm hairtalk extensions fun.