STYLIŚCI

fc7fbc97

Właścicielka Salonu - trycholog, fryzjer , trener marki davines

Stworzyłam miejsce które istnieje od 1995 r na Pszczyńskim terenie. Uwielbiam zmieniać i tworzyć nowe wizerunki moich klientów aby mogli na codzień poczuć się wyjątkowo i pięknie. Specjalizuję się w strzyżeniu ,koloryzacji natomiast największą satysfakcję daje mi trichologia ponieważ to tutaj mogę rozwikłać wszystkie problemy związane z jakością włosów i problemami skóry głowy.

Magda

a029f3e5

Fryzjer

Zawsze uśmiechnięta , pewna siebie - znajdzie rozwiązanie i sprosta najbardziej wymagającym włosom. Kolor oraz strzyżenie nie ma przed nią żadnych tajemnic a także dużą satysfakcję czerpie w tworzeniu męskich fryzury i zarostów.

Bożena

366ba91b

Fryzjer

Radosna, pełna energii która udziela się wszystkim w około. Zawsze pozytywnie nastawiona do wszelakich zmian i nowości które szybko trafiają na głowy naszych klientów. Plecionki , upięcia ,stylizacje tworzy na każdą okazje i w każdych warunkach.

Klaudia

cc4f0f78

Kosmetyczka

Specjalista z wielkim doświadczeniem i zapałem w tworzeniu piękna. Dba o najbardziej wymagające twarze dobierając odpowiednie zabiegi i pielęgnacje domową. Stylizacja paznokci jest dla niej ciągle rozszerzającym się polem do łączenia różnych kolorów i rozwiązań technicznych.

Ilona

IMG_0935 1

Recepcja

W pełni zaangażowana i z uśmiechem koordynuje prace salonu. Dba aby nasz kalendarz był zawsze pełny i wypełnia każdą lukę. Znajomość marki oraz produktów którymi pracujemy pozwala na idealne dobranie kosmetyku do oczekiwań każdego klienta.

Stella